Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS – nadzór medyczny nad uczestnikami obozów.

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o. – wiodący organizator aktywnych imprez turystycznych, rekreacyjnych i sportowych poszukuje LEKARZY.

 Wymagania:

– odpowiednie kwalifikacje zawodowe (pełne prawo wykonywania zawodu),
– mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
– odpowiedzialność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

– nadzór medyczny nad uczestnikami obozów.

 Oferujemy:

– umowę zlecenie,

– zakwaterowanie, pełne wyżywienie,

– przejazd w obie strony,

– możliwość rozliczenia barterowego – zabrania dziecka na obóz

Terminy obozów
26.06- 09.07.2017 Łeba

10.07-23.07.2017 Łeba

24.07- 06.08.2017 Krynica Zdrój

09.08- 22.08.2017 Ustroń

Dodatkowo terminy ( miejscowości do ustalenia)

01.08-12.08.2017

13.08- 24.08.2017

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia na adres praca@kompas.pl
(w temacie: lekarz).

 Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.

Asesora 72

80-119 Gdańsk

tel./fax ( 048 58 ) 303 18 78

www.kompas.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!