Po dyżurze: „Żona kazała”

Rzeczywistość nie jest taka szara jak mogłoby się wydawać. Czasem bywa bardziej zaskakująca niż moglibyśmy chcieć, zwłaszcza gdy pojawiają się w niej dzieci. A któż może wiedzieć o dziecku więcej niż tata?

Komiks Papaver

papaver

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!

Zobacz też

O autorze

Papaver
wpis gościnny
Gdybym miała się opisać jednym zdaniem wystarczyłoby powiedzieć, że jestem niczym mieszkanka warszawskiego Targówka - statystyczna polka. Szary glut w ludzkiej masie. Jedyne co mogłoby wyróżnić mnie z tłumu to liczne antytalenty (posiadam wprost zdumiewającą kolekcję). Pozbawiona poczucia humoru i dystansu do siebie oraz otaczającej rzeczywistości kroczę przez życie pozostawiając głębokie ślady w gruncie (choć w gruncie rzeczy może być to po prostu wpływ grawitacji na kroczącą masę). Prywatnie absolwentka jednej z uczelni medycznych, w trakcie specjalizacji z pediatrii. A w wolnych chwilach, gdy nie przelewam potu, łez i krwi walcząc o lepsze, zdrowe jutro dzieci i młodzieży przenoszę się do świata fantasy i pasjami oddaję się grom planszowym.
"Chwi­la poz­na­nia swe­go bez­ta­len­cia jest błys­kiem geniuszu" - S.J. Lec

Dodaj komentarz

Ze względu na ochronę antyspamową komentarz każdego nowego użytkownika musi być zaakceptowany przez moderatora. W związku z tym może minąć trochę czasu nim Twój wpis pojawi się na stronie. Prosimy o cierpliwość :).

Nie musisz podawać swojego adresu email. Jeśli to zrobisz, nie będzie opublikowany - przyda się, gdybyśmy chcieli się z Tobą skontaktować. Zachęcamy również do zapisywania się do newslettera!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.