Zapraszamy do współpracy

Nowi autorzy

Będąc Młodym Lekarzem jest stroną tworzoną “przez medyków dla medyków”, co oznacza również, że jest miejscem otwartym. Jeśli czujesz, że Twój talent pisarski się marnuje i sądzisz, że masz coś ciekawego do powiedzenia – zapraszamy. Tematyka jest praktycznie dowolna, tak długo, jak zahacza o tematy medyczne – od zestawienia ilości przyznanych rezydentur (Zagubiony Raport), przez porady dla młodszych koleżanek i kolegów (Słowo Wstecz) po recenzje książek czy filmów (F05.9).
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Nie wstydź się i napisz już dziś – BML jest tworzone dzięki takim jak Ty!

Ogłoszenia na BML

Z kolei dla tych, którzy nie są zainteresowani nawiązywaniem długofalowej współpracy i zakładaniem osobnego konta, stworzony został nowy profil:

Społeczność BML to użytkownik zbiorowy – przygotowany dla każdego, kto chciałby opublikować swój tekst bez rozpoczynania stałej współpracy. Pragniesz udzielić kilku rad rozpoczynającym karierę medykom, ale nie widzisz potrzeby dołączania do grupy autorów? Masz ciekawe przemyślenia, którymi chciał(a)byś się podzielić? Organizujesz akcję charytatywną / happening / spotkanie warte rozreklamowania? Witamy wśród nas, młodych medyków!

Fuzja działów:

Przy okazji Krótkie ogłoszenie: doszło do fuzji dwóch działów: Kultura została wchłonięta przez F05.9 z racji różnicy ilości wpisów na korzyść tego drugiego. Brzytwa Ockhama w całej okazałości :).

PS. Dla wszystkich zastanawiających się – logo Społeczności BML przedstawia 4 lekarzy trzymających się za ręce dookoła kuli ziemskiej 🙂

Autor miniatury artykułu: Kate Ter Haar

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!

Zobacz też

O autorze

Krzysztof Ostaszewski
Redaktor Naczelny
Redaktor naczelny BML. Członek Porozumienia Rezydentów. W 2013 rozpoczął rezydenturę z onkologii klinicznej. W trakcie studiów wyjechał na praktyki do Austrii i Łotwy, odbył również roczne stypendium w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS. Żegluje i jeździ po świecie rowerem. Dużo :-).
"Hasta la muerte, todo es vida." - Miguel de Cervantes, Don Quixote de la Mancha

Dodaj komentarz

Ze względu na ochronę antyspamową komentarz każdego nowego użytkownika musi być zaakceptowany przez moderatora. W związku z tym może minąć trochę czasu nim Twój wpis pojawi się na stronie. Prosimy o cierpliwość :).

Nie musisz podawać swojego adresu email. Jeśli to zrobisz, nie będzie opublikowany - przyda się, gdybyśmy chcieli się z Tobą skontaktować. Zachęcamy również do zapisywania się do newslettera!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.