Nagroda MENTOR – dla cichych bohaterów dnia codziennego

Znasz lekarza który słynie z sympatycznego podejścia do młodych lekarzy? Takiego, który angażuje się w szkolenie młodych? Starszego kolegę na którego pomoc można liczyć, a który jednocześnie jest medycznym mentorem?

Chcielibyśmy uhonorować lekarzy, szczególnie zasłużonych w kształceniu podyplomowym lekarzy. Za ich życzliwość, poświęcony młodym lekarzom – często bez wynagrodzenia – czas, za ich podejście do młodszych kolegów. Dlatego Komisja Młodych Lekarzy powołała nagrodę „Mentor”!

Znasz lekarza który na to miano zasługuje? Pisz na nagrodamentora@gmail.com.
Zgłoszenia przyjmujemy do końca października 2015

W treści zamieść opis wg schematu:

Wniosek o nadanie tytułu „MENTOR”

dla:

1. Imię: ………
2. Nazwisko: ………
3. Miejsce pracy: ………
4. Tytuł zawodowy: ………
5. Uzasadnienie, z uwzględnieniem szczególnych zasług dla kształcenia i doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów:
………
………
………

6. Data, Imię Nazwisko, podpis i PWZ zgłaszającego

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!

Zobacz też

O autorze

Krzysztof Ostaszewski
Redaktor Naczelny
Redaktor naczelny BML. Członek Porozumienia Rezydentów. W 2013 rozpoczął rezydenturę z onkologii klinicznej. W trakcie studiów wyjechał na praktyki do Austrii i Łotwy, odbył również roczne stypendium w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS. Żegluje i jeździ po świecie rowerem. Dużo :-).
"Hasta la muerte, todo es vida." - Miguel de Cervantes, Don Quixote de la Mancha

Dodaj komentarz

Ze względu na ochronę antyspamową komentarz każdego nowego użytkownika musi być zaakceptowany przez moderatora. W związku z tym może minąć trochę czasu nim Twój wpis pojawi się na stronie. Prosimy o cierpliwość :).

Nie musisz podawać swojego adresu email. Jeśli to zrobisz, nie będzie opublikowany - przyda się, gdybyśmy chcieli się z Tobą skontaktować. Zachęcamy również do zapisywania się do newslettera!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.