Polub nas!

www.bedacmlodymlekarzem.pl jest stroną dynamiczną, ciągle dostosowującą się do potrzeb swoich czytelników. Ponieważ przedkłada jakość nad ilość, artykuły są publikowane z różną częstotliwością. Abyś mógł pozostać na bieżąco z nowościami na BML, zachęcamy do zastosowania przynajmniej jednej z poniższych metod subskrypcji:

 
Facebook

Zdecydowanie najprężniej działające medium społecznościowe. Facebookowa odsłona BML (FB-BML) nie jest tylko miejscem na przeklejanie linków do strony głównej, lecz stanowi jej dopełnienie. De facto, przejmuje po części funkcję działu #news, dzięki czemu możemy tam publikować przede wszystkim linki do ciekawych / wartościowych (naszym zdaniem) artykułów.

Goolge Plus

Google Plus nigdy nie wyglądało na serwis, który podbije serca polskich internautów. W końcu po co komu drugi Facebook? Niemniej jeśli jest się jedną z największych firm na świecie i od ciebie zależy pozycjonowanie strony, w naturalny sposób zyskujesz szacunek webadminów. Na nasz profil G+ przeklejamy głównie linki do artykułów publikowanych na BML.

Twitter

Za pomocą zautomatyzowanego skryptu na naszym koncie Twitter pojawiają się skrócone wersje postów z Facebooka. Z powodu oraniczenia serwisu do 140 znaków dla każdej wiadomości, obecnie redakcja BML nie widzi zastosowania do używania Twittera jako istotnego medium komunikacji. Konto powstało głównie z myślą o użytkownikach korzystających z Twittera jako głównego serwisu społecznościowego.

RSS

RSS to szybki i prosty sposób otrzymywania na bieżąco informacji z wielu witryn internetowych jednocześnie. Subskrypcja kanałów jest nieznacznie podobna do formy newslettera, z tą jednak różnicą, że wiadomości RSS są dostarczane w chwili ich publikacji. RSS jest szczególnie praktyczny w przypadku urządzeń mobilnych. Do obsługi RSS polecamy takie aplikacje jak Feedly, FeedReader, FeedDemon czy RssDemon.

Newsletter

Najprostszy i najbardziej intuicyjny sposób. Podajesz nam swój adres email. My przysyłamy Ci wiadomość zawsze wtedy, gdy publikujemy jakiś tekst (z reguły nie częściej niż dwa razy za tydzień). W ustawieniach możesz zmienić częstotliwość otrzymywanych wiadomości oraz szczegółowo wykluczyć rozmaite kategorie wiadomości. W każdej chwili możesz się również wypisać z newslettera.

E-mail

W dziale /kontakt znajdziesz listę e-maili, w tym adres ogólny oraz emaile do wszystkich aktywnych autorów BML. Listę z ich pełnymi opisami znajdziesz również na stronie /o redakcji. Ponadto pamiętaj, że pod każdym artykułem znajduje się przycisk z adresem do autora konkretnego tekstu. Zachęcamy do zadawania pytań, podsuwania pomysłów na nowe artykuły, jak i zwykłego dzielenia się przemyśleniami.